Powrót Gormitów

Kolekcja figurek GORMITI (Epee Polska Sp. z o.o.), która będzie w sprzedaży od czwartku, 28-ego listopada, to wielki powrót linii, która zawładnęła sercami chłopców na całym świecie. Teraz najmłodsi zobaczą zupełnie nową, pełną akcji, humoru i przygód odsłonę Gormiti.


Dawno temu wyspa Gorm była zagrożona przez strasznego wroga: Postacie Ciemności. Mieszkańcy wyspy – Gormiti, pod przewodnictwem potężnych Lordów, postanowili stawić czoło temu zagrożeniu. Wybuchła wojna… Gormiti odnieśli zwycięstwo. Dziś tę wojnę symbolizuje pozostała po niej starożytna Wieża – twierdza Gromiti.

Przez lata każdy z młodych Gormitów, kiedy osiąga odpowiedni wiek, musi udać się na poszukiwanie Wieży, aby otrzymać dar męstwa i skutecznie stawić czoło siłom ciemności. Zły Lord Vidous chce bowiem zdobyć Wieżę i znajdujący się w niej Elastar – kryształ gromadzący energię i chroniący Gormiti. Kiedy czterej młodzi bohaterowie, pochodzący z różnych plemion Gormiti (Riff z Plemienia Ognia, Ikor z Plemienia Lodu, Trek z Plemienia Kamienia
i Eron z Plemienia Wiatru) odnajdują Wieżę, okazuje się, że wykorzystując zaćmienie Słońca, a co za tym idzie osłabienie Elastaru, Lord Viodus i jego podwładni z krainy Darkor są bliscy zdobycia kryształu. Proroctwa się spełniają i Postacie Ciemności powracają. Bohaterowie z pomocą Ao-ki strażniczki Wieży, muszą uratować znany im świat: wyspę Gorm i Gormitów.

Kolekcja będzie w sprzedaży 120 dni. Saszetka z figurką będzie kosztować 19,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.