Poradnik Psychologiczny od „Polityki”

Szósta część tematycznego wydania specjalnego Poradnika Psychologicznego Polityki „Ja, my, oni” – „Lepsza pamięć, żywszy umysł” trafi do sprzedaży w środę 27 października.

Szósty tom serii „JA, MY, ONI” poświęcony jest umysłowi i składa się z pięciu rozdziałów: „Historia mądrości”, „Żywa inteligencja”, „Skuteczne uczenie się”, „Lepsza pamięć” i „Myślenie przyszłości”. Znajdą się w nich m.in. teksty poświęcone pamięci, uczeniu się, inteligencji. Postaramy się także odpowiedzieć na pytanie czym jest mądrość. W poradniku znalazły się również  ćwiczenia dla ożywienia inteligencji i wzmocnienia pamięci.

Cena szóstej części „Poradnika” wynosi 14,99 zł.

Poradniki „JA, MY, ONI” to połączenie wiedzy akademickiej z zakresu współczesnej psychologii i nietabloidowego poradnictwa ekspertów. Artykuły do „JA, MY, ONI”, zostały przygotowane przez autorów publikujących już wcześniej na łamach dodatku „Pomocnik Psychologiczny POLITYKI” oraz przez dziennikarzy „Polityki”. Redaktorem tej edycji, jak i całej serii jest Ewa Wilk, kierownik działu krajowego „Polityki”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.