Plebiscyt miesięcznika „Focus”

Miesięcznik „Focus” ogłasza plebiscyt „Soczewki Focusa”, który ma wyłonić najważniejsze wydarzenia naukowe 2011 r. Nominacje zostały zaprezentowane w czterech kategoriach na łamach grudniowego wydania miesięcznika, który jest już w sprzedaży. Wyniki plebiscytu poznamy w marcu 2012 r.

W nowej formule plebiscytu nominacje „Focusa” zostały przyznane w czterech kategoriach: Nadzieja, Inicjatywa, Przełom i Książki. Głosowanie SMS-owe rozpoczęło się 24 listopada br. i potrwa do 20 stycznia 2012 r. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane na łamach marcowego wydania miesięcznika „Focus” (03/12).

– O wynikach plebiscytu zadecydują czytelnicy „Focusa”. Ich zdanie jest dla nas cenne ponieważ stanowią silną grupę opiniotwórczą oraz są lojalnymi czytelnikami, co potwierdzają wyniki sprzedaży za styczeń-sierpień 2011 r., które wyniosły blisko 106,5 tysiąca egzemplarzy. Biorąc pod uwagę, że sprzedaż w 2010 r. wyniosła 105,9 tysiąca egzemplarzy, pokazuje nam to, że miesięcznik „Focus” pozostaje w stabilnej kondycji zarówno pod względem sprzedaży jak i czytelnictwa – mówi Agata Materkowska, wydawca magazynów z grupy „Focus”.

Grupa miesięczników „Focus” obejmuje trzy regularnie ukazujące się miesięczniki: „Focus”, „Focus Historia” i „Sekrety Nauki”, a także dwumiesięczniki „Coaching” i „Śledczy”. Ofertę wydawniczą uzupełniają wydania specjalne „Focus Extra”. Ich suma średnich sprzedaży miesięcznych w 2011 r. wynosi blisko 280 tysięcy egzemplarzy.

Źródło: G+J Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.