Odświeżony „NG Traveler”

Styczniowy numer miesięcznika „NG Traveler” ukazał się w środę, 21 grudnia br. Począwszy od tego wydania magazyn zyskał nowe rubryki. Redakcja wprowadziła też zmiany w szacie graficznej.

Zmiany w szacie graficznej objęły odświeżenie layoutu i wprowadzenie nowej czcionki. Od styczniowego numeru w „NG Traveler” pojawią się ponadto nowe rubryki:

– Zostań tubylcem – praktyczny i zabawny poradnik, jak przestrzegać etykiety w podróży, np. jak zachować się w fińskiej saunie z Finem lub w buddyjskiej świątyni w Tajlandii, by uniknąć niezręcznych sytuacji na miejscu.

– Patent Travelera – rubryka z bardzo konkretnymi poradami konsumencko-prawnymi, informującymi np., co oznaczają hotelowe gwiazdki w różnych krajach świata albo jak dojechać do wymarzonego kurortu narciarskiego i nie narazić się miejscowej policji. Rubryka została przygotowywana we współpracy z Europejskim Centrum Konsumenckim.

– Podróże z pilotem – zapowiedzi najciekawszych programów telewizyjnych dotyczących podróżowania.

– Etyka podróżnika – cykl artykułów poświęcony odpowiedzialnemu podróżowaniu, czyli takiemu, które nie wpływa negatywnie na miejscowe kultury i pozostaje wolne od ryzyka i dodatkowych kosztów.

Łamy miesięcznika wzbogaci comiesięczny konkurs fotograficzny Migawka z… – najlepsze zdjęcia wybrane przez jury wraz z uzasadnieniem będą publikowane od numeru lutowego. Ponadto w miesięczniku pojawi się więcej tekstów dotyczących Polski w rozbudowanym dziale Polska jest najfajniejsza. Redakcja poszerzyła też dział Adventure.

Magazyn „NG Traveler” jest do kupienia m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.

Źródło: G+J Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.