Króliczek Bing, czyli zabawa i nauka dla najmłodszych

Magazyn „BING” (Egmont Polska Sp. z o.o.), który ukazał się w piątek, 1-ego marca, nawiązuje do serialu dla dzieci o tym samym tytule.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każdy epizod zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje króliczek, musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami. Z pomocą Flopa udaje mu się odzyskać pewność siebie.

W magazynie mali czytelnicy znajdą opowiadania, łamigłówki, wycinanki i rysowanki. Czasopismo zostało wydane na specjalnym do rysowania i kolorowania papierze, z nieco grubszymi i błyszczącymi okładkami.
W każdym numerze znajdzie się prezent-zabawka: w pierwszym będą dwie oryginalne figurki BING & FLOP. Wszystkie dołączane do czasopisma zabawki są testowane i odpowiednie nawet dla grupy wiekową poniżej 3 lat.
Dwumiesięcznik „BING” będzie kosztował 10,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.