Nowy „Świat Kobiety”: więcej porad dla dojrzałych kobiet

W środę 2 sierpnia br. ukaże się odświeżone wydanie miesięcznika „Świat Kobiety”, a w nim jeszcze więcej ciekawych, inspirujących treści skierowanych bezpośrednio do dojrzałych kobiet.

Od tego numeru „Świat Kobiety” wprowadza nowe rubryki:

– „Znajdź swój dojrzały styl”, w której redakcja prezentuje stylizacje dojrzałych gwiazd – zestawy na wyjście i na co dzień w połączeniu z produktami dostępnymi na polskim rynku.

– „Zdaniem seksuologa”, we współpracy z doświadczonym i cenionym seksuologiem rozwiązujemy intymne problemy Czytelniczek.

– „Kobieta na czasie”, odmieniony „Świat Kobiety” pomaga Czytelniczkom odnaleźć się w świecie cyfrowej technologii i najnowszych trendów, którymi żyją ich dzieci i wnuki. Podpowiada m.in., jakie aplikacje warto zainstalować, co znaczą modne słowa używane przez młodzież itp.

– „Męski punkt widzenia”, rubryka, w której znani, dojrzali mężczyźni opowiadają o miłości, partnerstwie, a także o tym, co cenią i co jest dla nich ważne w relacji z kobietą.

– „Nieznane oblicza kobiecych legend PRL-u”, historie polskich gwiazd. Kobiet, które kochaliśmy i podziwialiśmy w latach 60, 70.

– „Gadżety ułatwiające gotowanie” to rubryka poświęcona innowacyjnym, ale jednocześnie niedrogim produktom, dzięki którym gotowanie dla całej rodziny może być jeszcze prostsze.

Ponadto działy: moda, uroda, zdrowie, kuchnia i prawo zostały zyskały więcej porad specjalistów. Modę zamykają „Metamorfozy” – sesja  przygotowywana z udziałem Czytelniczek. Zdrowie poszerzone zostało o materiał z prostymi ćwiczeniami.

Nakład tego wydania wyniesie 438.000 egz. Objętość, format i cena miesięcznika „Świat Kobiety”” pozostały niezmienione.

Źródło: Bauer Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.