Nowy „Skarb Kibica” już w sprzedaży

skarb kibica 2014-15

Najnowszy „Skarb Kibica”, poświęcony w całości jesiennym rozgrywkom Ekstraklasy, jest dostępny w salonikach prasowych od 18 lipca jako dodatek do „Przeglądu Sportowego” i dziennika „Sport” (Ringier Axel Springer Polska).

Nie opadły jeszcze do końca emocje związane z finałami piłkarskich mistrzostw świata, Brazylia 2014, a już ukazał się „Skarb Kibica” – kompendium informacji o rozgrywkach, drużynach i piłkarzach najbliższego sezonu Ekstraklasy. Na 108 stronach redakcja „Przeglądu Sportowego” prezentuje składy 16 drużyn, terminarz rundy jesiennej, wyceny ligowych piłkarzy, statystyki oraz przypomina wszystkich mistrzów Polski począwszy od Cracovii, a kończąc na Legii Warszawa.

„Rzeczywistości zaklinać nie można – po tak cudownym mundialu powrót na boiska ekstraklasy może być trudnym doznaniem.(…)Nie znajdziecie tutaj Ronaldo, Messiego i Neymara, ale możecie dotknąć emocji i być ich częścią. W piłce gdzieś się trzeba zakochać, a nic tak nie smakuje jak zwycięstwo drużyny z miasta, w którym mieszkasz. Futbol dla hipsterów ma się dobrze” – mówi Przemysław Rudzki, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego.

Najnowszy „Skarb Kibica” ukazał się w nakładzie 178 tys. egzemplarzy, jest dostępny z „Przeglądem Sportowym”i „Sportem”. Cena dzienników z magazynem to 5,90 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.