Nowy numer „Wysokich Obcasów Praca”

Nowy numer „Wysokich Obcasów Praca” (wyd. Agora) z Ewą Chodakowską na okładce, jest w sprzedaży od 2 marca br. w cenie 15,99 zł.

Co czeka nas w postcovidowej rzeczywistości, jak dbać o work-life balance w czasach pandemii i czy coraz popularniejsze morsowanie naprawdę jest dobre dla zdrowia – m.in. o tym można przeczytać w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”, którego bohaterką okładki jest Ewa Chodakowska, jedna z najsławniejszych trenerek fitness w Polsce.

– Jeśli jakiś projekt się nie sprawdza, uciekamy od niego. To nie porażka, to lekcja – mówi Ewa Chodakowska, bohaterka pierwszego w 2021 r. wydania „Wysokich Obcasów Praca”. W rozmowie z Iwoną Dominik i Karoliną Jaroszewicz jedna z najsłynniejszych polskich trenerek fitness opowiada o swoich kluczach do sukcesu i planach na przyszłość.

Z kolei o tym, jaka przyszłość czeka ludzkość w „nowej normalności” – od niepokojów społecznych po zmiany technologiczne, mówi analityczka Natalia Hatalska, zarysowując powszechne trendy, które staną się naszą codziennością w ciągu najbliższych pięciu lat.

Oprócz rozważań o wizji przyszłości, inspirujących tekstów i wywiadów m.in. o spełnianiu marzeń czy satysfakcjonującej karierze zawodowej, czytelniczki oraz czytelnicy „Wysokich Obcasów Praca” znajdą w numerze porady dotyczące dbania o work-life balance, poznają efekty wirtualnej psychoterapii, a w stałym cyklu magazynu „Strefa wolna od stresu” przeczytają o zbawiennym działaniu zimnych kąpieli dla ciała i ducha. W wydaniu nie zabraknie również nowinek technologicznych i rekomendacji ciekawych książek o rozwoju zawodowym oraz osobistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.