Nowe czasopismo Egmontu

 

W ramach serii „Komputerowa Gratka wydanie specjalne” ukazał się nowy kwartalnik „Wiktor Wiewiór 3D”, skierowany do dzieci w wieku od 6-10 lat. Bohaterem nowej wersji jest podróżnik wiewiór o imieniu Wiktor, który podczas swoich wypraw odkrywa najciekawsze miejsca na świecie. Do pisma dołączona jest nowoczesna, trójwymiarowa gra komputerowa na CD.

Pierwszy numer „Wiktora Wiewióra 3D” i dołączonej do niej gry zatytułowany jest „Wiktor – Pojedynek w Koloseum”. Gracze poznają, m.in. geografię i cuda świata, poprzez zabawę rozwijają refleks oraz umiejętność koncetracji. Pismo zawiera także plakat oraz ilustrowany przewodnik po grze, który umożliwia dziecku dokonanie samooceny, w jakim stopniu udało mu się pokonać kolejne jej etapy. W każdym numerze dzieci wraz z bohaterami magazynu poznawać będą nowe zakątki świata.

Do najnowszego numeru dodane są okulary 3D, które umożliwiają młodym czytelnikom przeżycie przygód Wiktora Wiewióra w trójwymiarowym świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii grę można oglądać zarówno w wersji anaglifowej (przestrzennej) jak i standardowej 3D.

„Wiktor Wiewiór 3D” to jedno z autorskich pism wykreowanych przez wydawnictwo Egmont Polska. Ukazuje się w ramach istniejącej od 2006 roku serii Komputerowa Gratka wydanie specjalne.

(na podstawie informacji nadesłanej przez Egmont)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.