Nowe czasopismo Egmontu

 

W ramach serii „Komputerowa Gratka wydanie specjalne” ukazał się nowy kwartalnik „Wiktor Wiewiór 3D”, skierowany do dzieci w wieku od 6-10 lat. Bohaterem nowej wersji jest podróżnik wiewiór o imieniu Wiktor, który podczas swoich wypraw odkrywa najciekawsze miejsca na świecie. Do pisma dołączona jest nowoczesna, trójwymiarowa gra komputerowa na CD.

Pierwszy numer „Wiktora Wiewióra 3D” i dołączonej do niej gry zatytułowany jest „Wiktor – Pojedynek w Koloseum”. Gracze poznają, m.in. geografię i cuda świata, poprzez zabawę rozwijają refleks oraz umiejętność koncetracji. Pismo zawiera także plakat oraz ilustrowany przewodnik po grze, który umożliwia dziecku dokonanie samooceny, w jakim stopniu udało mu się pokonać kolejne jej etapy. W każdym numerze dzieci wraz z bohaterami magazynu poznawać będą nowe zakątki świata.

Do najnowszego numeru dodane są okulary 3D, które umożliwiają młodym czytelnikom przeżycie przygód Wiktora Wiewióra w trójwymiarowym świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii grę można oglądać zarówno w wersji anaglifowej (przestrzennej) jak i standardowej 3D.

„Wiktor Wiewiór 3D” to jedno z autorskich pism wykreowanych przez wydawnictwo Egmont Polska. Ukazuje się w ramach istniejącej od 2006 roku serii Komputerowa Gratka wydanie specjalne.

(na podstawie informacji nadesłanej przez Egmont)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.