Nic dwa razy się nie zdarza

„Nic dwa razy się nie zdarza” to temat przewodni kwietniowych „Wysokich Obcasów Extra” (wyd. Agora), które są już w sprzedaży w cenie 12,99 zł.

Kwietniowe „Wysokie Obcasy Extra”, które poruszają temat nostalgii. Bohaterką okładki jest Sanah, polska piosenkarka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka, z którą o świadomości tego, że dużo rzeczy w jej życiu się już nie powtórzy oraz o towarzyszącym jej stresie i lęku, rozmawiała  Joanna Wróżyńska. Nowe wydanie miesięcznika będzie dostępne również z dodatkiem do wyboru – książką wydawnictwa Harper Collins lub audiobookiem wydawnictwa Rebis.

Najnowsze „Wysokie Obcasy Extra” prezentują kolejne inspirujące wywiady oraz portrety wyjątkowych postaci – na łamach numeru przeczytacie m.in. tekst o Noblistce Wisławie Szymborskiej, wywiad z krytykiem kulinarnym i teatralnym Maciejem Nowakiem czy też rozmowę o macierzyństwie z artystką Katie Melua.

Patrycja Pustkowiak w wywiadzie z dr Ewą Jarczewską-Gerc poruszyła temat życia w czasach, w których „nic dwa razy się nie zdarza”, a jednak kompulsywne poszukiwanie przyjemności nie zdaje egzaminu. Natomiast Katarzyna Figura, Halina Mlynkova i Przemysław Staroń odpowiedzieli na pytanie redakcji, czy warto dawać drugą szansę.

W numerze nie zabrakło też przedstawienia trendów na nadchodzący sezon wiosna/lato 2023 – jest to podróż od lat 90’, przez normcore, po luźne oversizowe kroje i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.