Miesięcznik „Play” w 3D

Kolejne polskie czasopismo ukazało się w trójwymiarowym wydaniu. W czwartek 21 października na rynek trafił specjalny numer miesięcznika o grach „Play”, wydawanego przez Axel Springer Polska. Do wydania dołączone są okulary anaglifowe (3D), umożliwiające zagranie w grę w wersji 3D zamieszczoną na płycie DVD.

Jednym z tematów przewodnich najnowszego „Play” jest technika trójwymiarowa. W sześciostronicowym raporcie redakcja prezentuje wszystkie technologie pozwalające oglądać gry w trzech wymiarach, tłumaczy działanie tej techniki i radzi, jak dobrać odpowiedni sprzęt. Na stronach magazynu znajdą się też wizualizacje i rysunki koncepcyjne gier, które można oglądać w 3D dzięki specjalnym okularom dołączonym do pisma. W technice 3D prezentowane są także niektóre reklamy.

Do wydania dołączona będzie płyta DVD z grą „Zeno Clash”, w której wydarzenia obserwowane są z perspektywy gracza. Okulary 3D umożliwią oglądanie jej w trzech wymiarach. Ponadto na płycie znajdą się wyścigi A-Race: „Extreme Show”, które również można oglądać w 3D, oraz trójwymiarowe wersje demo kilku innych tytułów (m.in. FIFA 11) i zestaw filmów 3D.

Najnowszy numer PLAY dostępny będzie w cenie 14,90 zł.

Źródło: Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.