Majowe „Elle” z Keirą Knightley i filmem

elle 05 2015

Gwiazdą okładki majowego „Elle” jest Keira Knightley, brytyjska aktorka i muza Chanel. Choć ma dopiero 30 lat, od 12 jest supergwiazdą. W ekskluzywnym wywiadzie zdradza, że planuje zwolnić tempo kariery, gdyż wkrótce zostanie mamą.

„Elle” śledzi trendy i ważne zjawiska ze świata mody. Jako pierwsi piszemy o pojawianiu się starszych modelek w kampaniach reklamowych największych marek mody, zarówno polskich, jak i światowych. Siwe włosy już nie dyskredytują, ceni się osobowość i styl. Dowodem jest sesja mody, w której przed obiektywem Bartka Wieczorka stanęły obok siebie 18-letnia modelka Julia Banaś i 81-letnia aktorka Helena Norowicz.

W tekście „Trening pewności siebie” redakcja przekonuje, że pozytywnego nastawienia do siebie i świata można się nauczyć. Bohaterki reportażu opowiadają, jak pracować nad pewnością siebie i odnosić sukcesy w życiu.

W cyklu „Układ idealny” o swoim związku opowiadają Monika Sznajderman i Andrzej Stasiuk. W pierwszym wspólnym wywiadzie wybitny pisarz i założycielka wydawnictwa Czarne opowiadają jak przeplata się ich życie prywatne z pracą, która jest także ich pasją.

Do części majowego „Elle” został dołączony polski kryminał „Jeziorak” z Jowitą Budnik w roli głównej.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.