Magazyn z Batmanem

9 kwietnia br. na rynku zadebiutuje nowy dwumiesięcznik „Batman – odważni i bezwzględni”, którego wydawcą jest Egmont Polska.

Batman i inni najwięksi bohaterowie DC Universe to postaci z telewizyjnej kreskówki prezentowanej w ramach kanału Cartoon Network, „Batman – Odważni i Bezwzględni”. Człowiek nietoperz i inne postaci z jego otoczenia są teraz także głównymi bohaterami magazynu dla chłopców w wieku od 6 do 10 lat.

Pismo zawiera komiks o przygodach bohaterów uniwersum oraz plakat. Młodzi fani podczas lektury będą mogli śledzić, jak ich ulubieńcy walczą z przestępczością i wypełniają najnowsze misje. Interesująco zapowiadają się również prezentowane na łamach sylwetki postaci z otoczenia Batmana. Część magazynu będzie poświęcona także aktywnej rozrywce umysłowej, będą się na nią składały liczne zagadki wśród których będą labirynty, wykreślanki czy krzyżówki.

W każdym numerze, dla młodych entuzjastów postaci o niezwykłych zdolnościach znajdzie się atrakcyjny prezent związany ze światem Batmana. W pierwszym wydaniu zabawką będzie kusza nietoperzowa.

Cena egzemplarza wraz z prezentem wyniesie 6,99 zł. Wprowadzenie magazynu przez Egmont wsparte jest kampanią telewizyjną na kanałach Polsat, Cartoon Network, Nickelodeon i Disney XD oraz reklamą w tytułach własnych wydawnictwa.

Źródło: Egmont Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.