Listopadowe wydanie „Logo” już w sprzedaży

7 Lis 2016 | opublikował | Kategoria: Najnowsze, Prasa branżowa, Prasa konsumencka

logo-11-2016

Sposoby na zostanie rycerzem w XXI wieku, przewodnik po komunikacji międzypłciowej, wybór niedrogich roboodkurzaczy, poradnik, jak stanąć na nogi po utracie pracy oraz specjalny dodatek dla narciarzy – to wszystko znalazło się w najnowszym, listopadowym wydaniu miesięcznika „Logo”, które jest już w sprzedaży.

W sesji okładkowej wystąpił Piotr Stramowski, który kolejny raz wcielił się w postać policjanta „Majamiego” w najnowszym filmie Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Z wywiadu, jakiego udzielił aktor, czytelnicy dowiedzą się, czy film był dla niego przełomowy, dlaczego wciąż nosi brodę, czy podobało mu się bycie policjantem oraz do jakich wyrzeczeń był zdolny dla roli w „Pitbullu”.

W wydaniu znalazła się również rozmowa psychoterapeuty Jacka Masłowskiego i dziennikarza Tomasza Kwaśniewskiego o męskości, przewodnik po najpopularniejszych zamkach-hotelach w Polsce, przewodnik po turniejach rycerskich, wybór najlepszych słuchawek do iPhone’a 7, a także propozycje mody jesiennej: ramonesek, trzewików i swetrów. W sesji zdjęciowej poświęconej dodatkom w męskiej garderobie wystąpił Robert Kapica, zwycięzca tegorocznej edycji konkursu dla modeli „The Look of the Year”.

W numerze znalazło się ponad 270 kuponów uprawniających do zniżek w sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce podczas wielkiego „Weekendu Zniżek” w dniach 18-20 listopada br.

Źródło: Agora
Tagi:

Dodaj komentarz