Listopadowe wydanie „Elle” od 7 października

elle 11 2015

W środę 7 października br. do sprzedaży trafi nowy listopadowy numer „Elle”. Do części nakładu będzie dodany kalendarz na 2016 rok.

Tajemnicza, utalentowana, zadziorna. Kristen Stewart lubimy za to, że nie walczy o uwagę, tylko robi swoje. Dlatego redakcja wybrała ją na okładkę listopadowego „Elle”. Z uwielbianą gwiazdą „Zmierzchu” rozmawia inna aktorka, Juliette Lewis.

W listopadowym „Elle” dużo miejsca poświęcono modzie do pracy. Magazyn pokazuje, czym się inspirować, prezentuje zarówno świetne wzorce, jak i praktyczne rady oraz zestawy sprawdzone od 9 do 17. Redaktorki urody zdradzają także, jakie kosmetyki pozwolą na zachowanie pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia w czasie godzin w biurze.

„Elle” śledzi trendy i przybliża sylwetki osób, które żyją modą. W tym numerze to m.in. znana stylistka Hollywoodu Patricia Field i Ralph Lauren, twórca modowego imperium wartego osiem miliardów dolarów i człowiek instytucja, który ubiera

Do części nakładu listopadowego ELLE będzie dodany kalendarz ELLE na 2016 rok, a w nim m.in.: przewodnik po modnych miastach, takich jak Amsterdam, Berlin, Stambuł, Warszawa i São Paulo.

Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.