Kwietniowy „Film” już w sprzedaży

Od kilku miesięcy na ekranach trwa minifestiwal Ewana McGregora. Do kin wchodzi właśnie jego kolejny film – „Połów szczęścia w Jemenie”. Z tej okazji w najnowszym wydaniu magazynu „Film” (nr4/2012) – Ewan McGregor i jego filmowa biografia.

A ponadto w najnowszym wydaniu magazynu FILM: czego jeszcze nie wiemy o siostrach Brönte, czyli cała  prawda o „Wichrowych Wzgórzach”, wszystkie miłości Marcina Dorocińskiego, „Lęk wysokości”, czyli o trudnych relacjach ojciec-syn, zmierzch filmowego melodramatu oraz Liam Neeson o wędkarstwie.

Do części nakładu najnowszego wydania magazynu „Film” dołączona jest płyta DVD. Tym razem do wyboru oparte na faktach: historia miłości kobiety z Europy i tubylca z Afryki, oparta na powieści Corinne Hoffman „Biała Masajka” lub dramat o zamachu na Richarda Nixona „Zabić prezydenta”. Cena magazynu z płytą wynosi 9,99 zł, bez płyty – 6,99.

„Film” to najstarszy polski magazyn poświęcony tematyce kina i filmu. Ukazuje się od 1946 r. Od 2007 r. wydawcą „Filmu” jest Media Point Group, spółka zależna Platformy Mediowej Point Group. Redaktorem naczelnym magazynu jest Jacek Rakowiecki.

(na podstawie informacji Media Point Group)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “Kwietniowy „Film” już w sprzedaży”