Kupony na „Stylowe Zakupy”

Od czwartku 11 marca br. dostępny jest najnowszy numer „Twojego Stylu” (wyd. Bauer), którego częścią jest 17. edycja „Stylowych Zakupów” – największej akcji rabatowej w Polsce. Cena kwietniowego wydania: cena 8,99 zł.

Czytelniczki magazynu w dniach od 26 do 31 marca br. będą mogły skorzystać z kuponów rabatowych do sklepów stacjonarnych, internetowych i salonów usługowych ponad czterystu marek, gdzie zniżki sięgną 50%.

W kwietniowym numerze „Twojego Stylu” znalazł się także dodatek „TRENDY wiosna-lato 2021”, w którym zaprezentowane zostały inspiracje modowe ze światowych wybiegów oraz przykładowe stylizacje z wykorzystaniem produktów możliwych do kupienia w ramach akcji „Stylowe Zakupy”, wraz z podaniem cen po naliczeniu rabatu.

W tym wydaniu Czytelniczki mogą przeczytać wyjątkowy wywiad z Agnieszką Więdłochą, świeżo upieczoną mamą, która w wywiadzie podkreśla „Kobieta musi mieć swoją przestrzeń, wolność! Nie może uzależniać się od mężczyzny, mimo że go kocha”, niezwykłą historię Barbary i Jerzego Stuhrów: „Jaki piękny „mezalians” – zdaniem rodziny nie byli sobie pisani, a proszę: 50 lat są razem i to bez chwili nudy” oraz rozmowy z Kingą Dębską, Michałem Żurawskim, Robertem Górskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.