„Komputer Świat” z jubileuszowym wydaniem

Pierwsze wydanie magazynu „Komputer Świat” (Ringier Axel Springer Polska) ukazało się na rynku 7 października 1998 roku. Z tej okazji redakcja przygotowała wyjątkowe jubileuszowe wydanie, które ukazało się w sprzedaży 5 października br. w cenie 15,90 zł. Z tym numerem czytelnicy otrzymują w prezencie aż 22 programy.

„Komputer Świat” zadebiutował na polskim rynku 7 października 1998 roku. Od zawsze misją redakcji „KŚ” było przekazywanie czytelnikom porad dotyczących praktycznego zastosowania nowych technologii i wprowadzanie ich w świat komputerów, oprogramowania i internetu. Rzetelne testy, przewodniki zakupowe i przydatne poradniki to cechy charakterystyczne „Komputer Świata”, które niezmiennie znajdują uznanie w oczach czytelników.

– Od 22 lat budujemy zaufanie do „Komputer Świata” jako marki, na której mogą polegać zarówno czytelnicy wydania drukowanego, użytkownicy serwisu online, jak i nasi partnerzy z wielu branż, nie tylko tych związanych z technologią. Dobrze rozumiemy zmiany rynkowe i potrafimy wykorzystywać szanse, by skutecznie się rozwijać i przygotować do nowych wyzwań – mówi Rafał Kamiński, redaktor naczelny magazynu „Komputer Świat”.

Z okazji urodzin redakcja „Komputer Świata” przygotowała dla swoich czytelników wiele wyjątkowych dodatków, które można otrzymać wraz z urodzinowym numerem. Wartość dołączonych do wydania pełnych wersji programów, bonusów i dodatkowych e-wydań to ponad 3000 złotych. Czytelnicy otrzymują aż 22 programy komercyjne – są wśród nich narzędzia poprawiające pracę systemu operacyjnego, pomagające w nagrywaniu płyt, projektowaniu wnętrz, edycji dźwięku, upiększaniu fotografii, aktualizowaniu  zainstalowanych programów, tworzeniu kopii zapasowych, konwertowaniu wideo, zabezpieczaniu poufnych plików, archiwizacji danych czy usuwaniu szkodników – także ze smartfona, jak pełna roczna licencja Bitdefender Mobile Security na Androida.

Do numeru dołączono także dwie płyty DVD. Na jednej znajdują się przydatne programy, pomagające w regularnym serwisowaniu domowego komputera i pomagające w razie awarii, na drugą zaś trafił komplet lektur szkolnych i pomocy dydaktycznych do nauki języków obcych, informatyki, matematyki, fizyki, geografii, astronomii i muzyki.

Uzupełnieniem tego numeru jest dodatek specjalny „Przesiądź się na szybkie Wi-Fi”. To 16 stron poświęconych nowym standardom bezprzewodowej łączności wraz z poradami, jak wybrać nowy router, zoptymalizować działanie sieci oraz skutecznie zabezpieczyć Wi-Fi przed niepowołanym dostępem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.