„Komputer Świat” z dodatkiem o stalkingu w sieci

7 września w sprzedaży ukazał się nowy numer „Komputer Świata” (10/2020, Ringier Axel Springer Polska) z 16-stronicowym dodatkiem o stalkingu i prześladowaniu w sieci. Wydanie magazynu z dodatkiem i płytą DVD kosztuje 13,90 zł.

Prawnicy podpowiadają w nim, jak dokumentować przejęcia kont, czy prześladowanie, praktycy – dziennikarze „Komputer Świata” – doradzają, jak zabezpieczyć swoje konta online i pokazują, jak wygląda procedura odzyskiwania dostępu do Facebooka czy Instagrama. W poradniku omówione są również najnowsze przepisy prawa, a także wyniki badań, które pokazują m.in. kim najczęściej są prześladowcy w Internecie.

Dodatkową wartością są wzory zgłoszeń na policję czy do prokuratury. Każdy czytelnik może pobrać na dysk wzory z kompletnymi wyjaśnieniami, jak je wypełnić i co należy dołączyć do zgłoszenia. Dodatek powstał we współpracy z kancelarią Andersen Tax&Legal.

W najnowszym numerze „Komputer Świata” redakcja wzięła na warsztat system Windows 10 oraz 7. Na płycie DVD dołączonej do numeru znajduje się wybór 100 programów, które mogą poprawić funkcjonowanie systemów Windows 10 oraz 7, uzupełnić ich funkcje i ułatwić codzienną pracę. W numerze znajdują się również praktyczne porady i wskazówki, jak korzystać z tych narzędzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.