Kolporter partnerem Fundacji im. prof. Religi

Kolporter S.A. został oficjalnym partnerem akcji zbiórki funduszy na budowę sztucznych komór serca dla dzieci, prowadzonej przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Jednym z projektów wspierających akcję Fundacji jest płyta „Cudowny Świat”. W nagraniu albumu uczestniczyli m.in. tak znani artyści, jak Małgorzata Walewska, Stanisław Soyka, Krzysztof Kiljański, Mietek Szcześniak, Andrzej Piaseczny, Maciej Maleńczuk czy Marek Piekarczyk. Kolporter podjął się sprzedaży, dystrybucji i ekspozycji tej płyty-cegiełki w swojej sieci saloników prasowych i salonów Top-Press. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na budowę sztucznych komór serca dla dzieci. 

– Płyty, których cena wynosi 29,99 zł, są eksponowane w salonikach na specjalnych standach – informuje Piotr Lech, menadżer ds. promocji w Kolporterze S.A. – W punktach naszej sieci handlowej będą dostępne do końca 2011 r.

Dzięki włączeniu się do akcji Kolporter otrzymał tytuł „Partnera projektu budowy sztucznych komór serca dla dzieci”.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi wspiera rozwój polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzanie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca. Jedną z akcji, prowadzonych przez Fundację jest właśnie zbiórka środków na budowę systemu wspomagania serca dla dzieci. W Polsce nie ma tego typu urządzeń, system, gdy już powstanie, będzie szansą dla małych pacjentów na dorosłe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.