Kolekcja „30 lat Listy Przebojów Trójki”

Z okazji jubileuszu 30-lecia Listy Przebojów Trójki 27 stycznia 2012 r. ukaże się pierwsza część 13-tomowej kolekcji z hitami muzycznymi z lat 2007-2011 w autorskim wyborze Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona.

Seria „30 lat Listy Przebojów Trójki” jest uzupełnieniem kolekcji wydanej na 25-lecie Trójki. Wśród ponad 160 utworów wybranych przez Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona znalazły się największe hity takich gwiazd, jak: Freddie Mercury, Sting, Adele czy Lionel Richie, a także najnowsze piosenki polskich i zagranicznych wykonawców, takich jak: Nosowska, The Car Is On Fire, Lao Che i wielu innych.

Każdy album składa się z książeczki, która zawiera wspomnienia prowadzących, anegdoty związane z artystami i ich piosenkami, oraz z płyty CD z 13 utworami.

Pierwszy tom serii „30 lat Listy Przebojów Trójki” – największe przeboje 2007 r. w wyborze Marka Niedźwieckiego – ukaże się 27 stycznia 2012 r. Ten i kolejne tomy będą do kupienia w każdy piątek – m.in. w wybranych salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.