Jak wzmacniać ciało, duszę i emocje

Ukazały się listopadowe „Wysokie Obcasy Extra” (wyd. Agora), których tematem przewodnim jest wzmacnianie ciała, duszy i emocji. Bohaterką okładki najnowszego wydania jest ikona kultury Jane Fonda. Nowy numer miesięcznika, w cenie 9,99 zł, jest dostępny również z dodatkiem do wyboru – zdrową przekąską marki Helpa lub magazynem „Psychologia dla rodziców”.

Gwiazdą okładki najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest Jane Fonda, aktorka, producentka, pisarka i aktywistka, która w wieku 80 lat wreszcie czuje, że żyje na własnych zasadach. Najnowsze wydanie magazynu zawiera także inspirujące portrety innych wyjątkowych kobiet – królowej Elżbiety II, aktorki Elle Fanning i ilustratorki Magdy Frej. Z redakcją rozmawiają m.in. aktorka Agnieszka Dygant, dziennikarka Magda Mołek i projektantka Gosia Baczyńska.

Temat przewodni listopadowych „Wysokich Obcasów Extra” to wzmacnianie – ciała, duszy i emocji. O tym, co je osłabia, a co wzbogaca opowiadają w numerze aktorki Orina Krajewska i Zofia Wichłacz oraz prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek-Majdan. Do skorzystania z siły wzmacniających kolorów namawia Andrzej Żylak, najczęściej fotografowany widz tygodnia mody w Mediolanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.