Jak mieć udany związek

„Newsweek Psychologia Poleca” (wyd. Ringier Axel Springer Polska) to nowa seria książek z zakresu psychologii. Jako nr 1 ukaże się książka „Jak mieć udany związek”. W sprzedaży od wtorku 18 lipca br. Cena 26,99 zł.

Czego najbardziej pragniemy w związku z drugą osobą? Czy widzimy i rozumiemy potrzeby naszych partnerów? Co nam przeszkadza kochać, czego się boimy, Jak wspólnie pokonywać trudności, stawiać czoło kryzysom, wyzwaniom, nieoczekiwanym zdarzeniom – czyli wszystkiemu, co zdarza się w życiu każdej pary.

Na wiele takich pytań odpowiada książka „Jak mieć udany związek”. To zbiór najlepszych tekstów przygotowanych dla „Newsweeka Psychologii” przez specjalistów od związków. Dla tych, którzy chcą tworzyć dobrą, satysfakcjonującą relację z ukochaną osobą i czuć się w niej spełnieni.

Każdy poruszony temat uzupełnia komentarz-poradnik psychoterapeutyczny Ewy Borodo-Jaskólskiej psycholożki i psychoterapeutki par. Redaktorką książki jest Iwona Zabielska-Stadnik, redaktor naczelna magazynów psychologicznych „Newsweeka”.

Scenki rodzajowe z życia związku narysowała swoją charakterystyczną kreską znakomita rysowniczka Magdalena Danaj, znana z „Porysunków”, felietonów rysunkowych dla „Newsweeka Psychologii” oraz ilustracji do okładek tego magazynu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.