„InStyle” w odświeżonej formule

instyle

Majowy „InStyle” to pierwsze wydanie miesięcznika w odświeżonej formule z modą na pierwszym planie. Strony zakupowe magazynu prezentują teraz jeszcze więcej stylizacji światowych i polskich gwiazd, którymi można się inspirować. Dodatkowo zawierają więcej praktycznych porad stylistów. Projekt graficzny magazynu został odświeżony, jest bardziej przejrzysty i elegancki.

– W nowej formule „InStyle’a” prezentowana moda skierowana jest do każdej kobiety, która chce wyglądać nowocześnie i być na czasie z trendami. Pokazujemy więcej rzeczy w przystępnych cenach, z polskich sklepów i dla różnych typów sylwetek, także XXL! – podkreśla Sandra Ostanek, szefowa działu mody „InStyle’a”.

– Majowy numer „InStyle’a” jest pełen kolorowych inspiracji, a czytelniczka z najmodniejszych propozycji może wybrać to, co najlepiej pasuje do jej urody, stylu i osobowości – mówi redaktor naczelna Anna Zejdler-Ibisz.

Majowe wydanie „InStyle’a” ukazało się w sprzedaży w niezmienionej cenie 5,90 zł (duży format) i 4,90 zł (mały format) oraz w nakładzie 128 000 egzemplarzy (74 000 – rozmiar standard, 54 000 – rozmiar mini).

(Źródło: Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.