Grudniowy numer „Wysokich Obcasów Extra”

Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Extra” (Agora) od dzisiaj, 19 listopada, jest w punktach sprzedaży prasy w cenie 9,99 zł. Wydanie jest dostępne także z dwoma prezentami do wyboru – książką „Nie ma jak u mamy” Magdaleny Witkiewicz w cenie 9,98 zł, bądź kosmetykiem Bell (błyszczykiem lub pomadką) w cenie 9,97 zł.

O obyczajach, które zmieniają się wraz z pokoleniami, wpływie pandemii na ludzką psychikę czy oryginalnych pomysłach na gwiazdkowy prezent – w grudniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą wiele inspirujących rozmów oraz tekstów dotyczących m.in. kultury, nauki i psychologii.

Tematem przewodnim grudniowych „Wysokich Obcasów Extra” są obyczaje, które zmieniają się wraz z pokoleniem – redakcja miesięcznika zaprosiła aktorki, ginekolożki i restauratorki, aby opowiedziały o różnicach w wychowaniu czy przeżywaniu kluczowych momentów w życiu – wśród nich znalazły się bohaterki okładki – Grażyna Szapołowska wraz z wnuczką Karoliną Matej.

Na łamach wydania ukaże się też niezwykły fotoreportaż obrazujący trwający od października ogólnopolski Strajk Kobiet i towarzyszący mu tekst Katarzyny Wężyk dotyczący m.in. historii prawa aborcyjnego w naszym kraju. Prócz tego w numerze można przeczytać wiele inspirujących rozmów –  m.in.: wywiady Joanny Wróżyńskiej z legendarną piosenkarką i aktorką Jane Birkin i Marty Bałagy z gwiazdą serialu „The Crown” Vanessą Kirby, czy rozważania Agnieszki Jucewicz z prof. Bogdanem de Barbaro, o tym jak pandemia może wpłynąć na ludzką osobowość.

Na stronach miesięcznika czytelnicy znajdą również m.in. rekomendacje nowości książkowych, filmowych i muzycznych, artykuły oraz wywiady dotyczące kariery w czasach pandemii, psychologii, zdrowia, mody czy nauki. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia redakcja przygotowała propozycje oryginalnych prezentów inspirowane kultowymi filmami i serialami, które ucieszą każdego fana popkultury, a Marta Gessler podpowiada jak w oryginalny i nowoczesny sposób przygotować potrawy na wigilijny stół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.