Główna wygrana w saloniku Kolportera

Kolejny salonik prasowy Kolportera, tym razem w Bełżycach koło Lublina, przyniósł szczęście jednemu z grających. 5 marca br. padła tam główna wygrana – 2 899 347,90 zł.

Jak nam powiedziała Marta Stachyra, prowadząca salonik w Bełżycach, na razie nie wiadomo, kto wypełnił kupon, który dał główną wygraną. – Losowanie Lotto odbyło się w sobotę 5 marca, a rano w poniedziałek na lottomacie pojawił się komunikat, że w moim saloniku padła główna wygrana – mówi Marta Stachyra. – Coraz więcej osób obstawia u mnie zakłady Lotto i cieszę się, że nareszcie się komuś poszczęściło. Teraz grających będzie pewnie jeszcze więcej.

Dodajmy, że w styczniu w saloniku prasowym Kolportera w Sandomierzu także padła główna wygrana Lotto. Szczęśliwy gracz za trafne skreślenie sześciu liczb otrzymał 2,7 mln zł.

Kolektury Totalizatora Sportowego funkcjonują w 530 salonikach prasowych Kolportera. Oferowane są  w nich zakłady Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Joker, Keno, loterie i zakłady specjalne. Najpopularniejszą grą od lat niezmiennie pozostaje Lotto.

Na zdjęciu: Marta Stachyra, prowadząca salonik Kolportera w Bełżycach, gdzie padła prawie 3-milionowa wygrana

Fot. Piotr Stachyra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.