„Gazeta Wyborcza” podwyższa cenę

gw logo

Od poniedziałku 1 lipca 2013 r. „Gazeta Wyborcza” będzie kosztowała 2,50 zł w poniedziałki, wtorki i środy oraz 2,90 zł w czwartki, piątki i soboty. Cena prenumeraty teczkowej od sierpnia 2013 r. wyniesie 2,10 zł.

Ja wyjaśnia Redakcja w komunikacie, zmiana ceny wiąże się z rosnącymi kosztami wydawniczymi „Gazety”, która jest stale rozwijana w wersji papierowej i elektronicznej. Tylko w tym roku „Gazeta Wyborcza” zaproponowała w poniedziałki nowy magazyn „Sport.pl Ekstra”, a w nim reportaże, felietony, recenzje książek i filmów o tematyce sportowej oraz nową rubrykę „Polityka Ekstra” z publicystyką polityczną w środy. Czytelnicy otrzymali też odświeżoną „Gazetę Telewizyjną” z dodatkowymi treściami i obszerniejszymi recenzjami oraz nowy czwartkowy magazyn reporterów „Duży Format” o podwojonej objętości, który proponuje więcej reportaży i treści od nowego grona młodszych autorów.

Redakcja podkreśla, że uwzględniając obecne ceny dzienników ogólnopolskich, „Gazeta Wyborcza” ze zmienioną ceną pozostanie ogólnopolskim dziennikiem opiniotwórczym o najniższej cenie.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.