„Gala” z Nataszą Urbańską na okładce

gala 1 12 2014

Nowy numer dwutygodnika „Gala”, z Nataszą Urbańską na okładce, trafił do sprzedaży 1 grudnia br.

Natasza Urbańska w szczerej rozmowie opowiada o relacjach z mężem i mówi, że jej ojciec miał silną osobowość, był autorytetem na każdym polu i takiego mężczyzny dla siebie szukała, ale dojrzała już do wolności. Nabrała pewności siebie i uczy się przekraczać własne granice.

Łukasz Palkowski, reżyser przeboju kinowego „Bogowie” zdradza swoje życiowe priorytety. Wychował się w dużej rodzinie, teraz chce założyć własną. Ma już nawet kandydatkę na żonę. W życiu zawodowym jego dewiza to: „nie ma rzeczy trudnych, są tylko czasochłonne”. „Gala” rozmawia również z Ewą Pacułą – była modelka i prezenterka telewizyjna stworzyła szczęśliwy dom, o jakim zawsze marzyła i jednocześnie realizuje swoje zawodowe ambicje.

„Gala” pisze także o Britney Spears. W jej życiu wszystko zmienia się na lepsze. Występuje z powodzeniem w Las Vegas i ma nowego chłopaka oraz o Karlu Lagerfeldzie, który od ponad 30 lat rządzi światem mody. Redakcja zabiera także czytelników w podróż do bąbelkowego pałacu Pierre’a Cardina nieopodal Cannes. W dziale mody „Gala” pokazuje kolekcję haute couture Chanel na jesień-zimę 2014, a w dziale urody o ekskluzywnych perfumach, które wzbudzają pożądanie.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.