„Forbes Women” z listą „Stu Kobiet Roku 2020”

W czwartek (10 grudnia br.), na rynku ukazuje się nowe wydanie magazynu „Forbes Women” z listą „Stu Kobiet Roku 2020” (Ringier Axel Springer Polska) . W autorskim zestawieniu „Forbes Women” wyróżnia kobiety z Polski i z zagranicy w kilku kategoriach: Biznes/Ekonomia, Ikony/Mentorki, Polityczki/Aktywistki/Działaczki, Gwiazdy/Influencerki, Kultura/Sztuka, Nauka oraz Sport. Cena magazynu: 17,90 zł.

– Przedstawiamy sto kobiet, które w mijającym roku wywarły wyjątkowy wpływ na życie ludzi. Czasem pracując w zaciszu własnego gabinetu, jak lekarka Özlem Türeci, immunolożka z firmy BioNTech, która od początku pandemii pracowała nad szczepionką na koronawirusa, czy jak Kamala Harris – której zwycięstwo wyborcze stało się nowym rozdziałem historii. Zestawienie Forbes Women to też hołd dla polskich medyczek, wszystkich pracownic służby zdrowia – mówi Aleksandra Karasińska, redaktor prowadząca „Forbes Women”.

Na okładce nowego wydania „Forbes Women”, które podsumowuje mijający rok, znalazła się pielęgniarka Alina Zabdyr. To jedna z bohaterek poruszającego reportażu Anny Szulc, który również znajdziemy w tym wydaniu. Przedstawia on kobiety ze Szpitala Akademickiego w Krakowie-Prokocimiu, które są na pierwszej linii walki z epidemią. Reportaż opowiada o roku walki z pandemią, ale też o sile kobiet, ich solidarności i współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.