„Focus” papierowy i interaktywny

focus 10 2014

Ukazało się urodzinowe wydanie miesięcznika „Focus” (Burda Media). W październiku miesięcznik „Focus” obchodzi swoje dziewiętnaste urodziny. Od tego wydania magazyn nie będzie już wyłącznie do czytania, ale również do słuchania i oglądania.

Miesięcznik „Focus” jest pierwszym pismem popularnonaukowym w Polsce, które będzie zawierało multimedialne treści. Zgodnie z najnowszym trendem magazyn połączy wydanie papierowe i świat wirtualnej rzeczywistości. Czytelnicy papierowego „Focusa” w dalszym ciągu co miesiąc będą otrzymywać ponad 100 stron lektury, ale teraz, dzięki specjalnej aplikacji, będą mogli jeszcze lepiej poznawać wybrane tematy wzbogacone o dźwięk i obraz. Redakcja przygotowała kilkadziesiąt dodatkowych materiałów.

Tematem okładkowym październikowego wydania jest „Horoskop medyczny”. Redakcja poszukuje naukowego ziarna prawdy w horoskopach. Coraz więcej badań pokazuje, że dzieci urodzone jesienią są zdrowsze i żyją dłużej niż inne.

Na życzenie czytelników – wyjątkowo w urodzinowym wydaniu umieszczono powiększony, aż 12-stronicowy dział o motoryzacji. A w nim m.in. informacje o samochodach przyszłości oraz subiektywny przegląd najważniejszych wydarzeń związanych ze światem motoryzacji z ostatnich 19 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.