Filmy o mumii z „Wyborczą”

Od wtorku, 26 lipca przez trzy dni z „Gazetą Wyborczą” można kupić płyty DVD z trzema kolejnymi częściami filmu „Mumia”.

Pierwsza część trylogii, „Mumia”, dostępna z „Gazetą” 26 lipca, to nakręcony z niesamowitym rozmachem film przygodowy, pełen efektów specjalnych. Rick O’Connell (w tej roli Brendan Fraser), nieustraszony badacz wyrusza do Egiptu w poszukiwaniu złota. Zamiast niego odnajduje jednak ukrytą na pustyni od trzech tysięcy lat mumię, która – wskrzeszona – zamienia całą ekspedycję w prawdziwy koszmar.

Dzień później – w środę, 27 lipca ukaże się kolejna część trylogii zatytułowana „Mumia powraca”. To dalsze przygody Ricka O’Connella, który tym razem wraz z żoną (Rachel Weisz) jeszcze raz będzie musiał walczyć ze wskrzeszoną mumią Imhotepa oraz mroczną potęgą zrodzoną podczas magicznych rytuałów starożytnego Egiptu.

Ostatnią część serii – „Mumia. Grobowiec cesarza smoka” będzie można kupić w czwartek, 28 lipca. W filmie Rick O’Connell z rodziną ponownie staje do walki ze złem. Tym razem zmierzy się z najgorszym przeciwnikiem, z jakim miał do czynienia – przywróconym do życia po trwającej 2000 lat klątwie Cesarzem (w tej roli Jet Li).

Wszystkie filmy dostępne są w formacie Dolby Digital 5.1, z polskimi napisami.

Cena „Gazety Wyborczej” i każdej płyty DVD – 11,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.