Film „Skyfall” z „Newsweekiem”

skyfall

W poniedziałek 18 marca do części nakładu tygodnika „Newsweek Polska” dołączone będzie premierowe wydanie filmu „Skyfall” na DVD. „Skyfall” to najnowsza i najbardziej kasowa produkcja z serii o Jamesie Bondzie – najsłynniejszym szpiegu wszech czasów.

„Skyfall” wszedł na ekrany kin w 50. rocznicę filmowych narodzin agenta Jej Królewskiej Mości i błyskawicznie zdobył tytuł najbardziej dochodowego filmu w historii brytyjskiej kinematografii. W najnowszej produkcji o przygodach słynnego agenta 007 na próbę zostaje wystawiona lojalność Bonda wobec M, gdy cyber-terroryści powiązani z jej przeszłością atakują siedzibę MI6. James Bond podąża śladem tajemniczego i bezwzględnego Silvy, próbując powstrzymać go przed zrealizowaniem zbrodniczego planu zemsty.

W rolę Jamesa Bonda po raz trzeci wcielił się Brytyjczyk Daniel Craig, który wystąpił u boku takich gwiazd, jak Judi Dench, Javier Bardem i Ralph Fiennes. Film wyreżyserował Sam Mendes, a tytułową piosenkę wykonała Adele, która otrzymała za ten utwór Oskara.

„Newsweek” z premierowym wydaniem filmu „Skyfall” na DVD będzie kosztował 29,99 zł.

(Na podstawie informacji  Ringier Axel Springer Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.