Emocje u najmłodszych

Jak od małego uczyć dziecko radzenia sobie z emocjami? Co robić, gdy w życiu nastolatka pojawiają się alkohol i narkotyki? Kiedy jest dobry moment na rozmowy z dziećmi o seksie? Na te i inne pytania odpowiadają ekspertki i eksperci w najnowszym numerze magazynu „Psychologia dla rodziców” (Agora). Magazyn, będący specjalnym wydaniem „Wysokich Obcasów”, już dostępny w sprzedaży w cenie 15,99 zł.

„Psychologia dla rodziców” to aż 116 stron merytorycznych rozmów z najlepszymi polskimi specjalistami oraz artykułów i felietonów na temat psychologii, które mają za zadanie wspierać świadome rodzicielstwo. Tematem przewodnim najnowszego wydania magazynu jest wychowywanie szczęśliwych dzieci, a psycholożki i psychologowie udzielają w nim porad m.in. na temat dziecięcego lęku, towarzyszenia dzieciom w przeżywaniu trudnych emocji czy radzenia sobie z uzależnieniami nastolatków. Wśród rozmów z ekspertkami i ekspertami znalazły się m.in. wywiad z psycholożką, seksuolożką i edukatorką Izabelą Jąderek o domowej edukacji seksualnej, oraz wywiad z psychoterapeutką Martą Niedźwiedzką o fałszywym pojmowaniu dziecięcej dojrzałości.

Numer, składający się z czterech sekcji tematycznych dotyczących: nastolatków, macierzyństwa w różnych kulturach, wychowywania oraz zdrowia, zawiera także artykuły i felietony na temat m.in. autorytetów, szkodliwych stereotypów dotyczących płci, nocnej regeneracji i wybiórczości pokarmowej czy tematów bliskich nastolatkom – jak włosing czy świat internetowych influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.