Dieta bez glutenu

Najważniejszymi adresatami książki „155 dań do pudełka. Domowa dieta bez glutenu” (Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.) są osoby, które z przyczyn zdrowotnych muszą wykluczyć pszenicę oraz inne źródła glutenu ze swojej diety. Publikacja jest w sprzedaży od dzisiaj, 9 października br., w cenie 19,99 zł.

Osoby na diecie bezglutenowej to coraz liczniejsza grupa zarówno dzieci, jak i dorosłych, a jedzenie poza domem wciąż bywa dla nich prawdziwym wyzwaniem. Dlatego możliwość przygotowania szybkich i prostych, a co najważniejsze zbilansowanych posiłków, które można zabrać ze sobą jest tak ważna. Dla nich taki sposób odżywiania jest podstawą leczenia choroby glutenozależnej.

Ale książka będzie także przydatna dla tych, którzy z innych powodów powinni wykluczyć lub ograniczyć gluten, na pewien czas bądź na stałe – wskazówki i przepisy są dopasowane również do ich potrzeb. Książka będzie zawierać kompletny jadłospis na 4 tygodnie uzupełniony poradami oraz sprawdzone przepisy na domowe pieczywo i ciasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.