Debiut miesięcznika „Magiczne Historie”

MagiczneHistorie

W czwartek 11 grudnia br. na rynku ukazuje się nowy magazyn „Magiczne Historie”, poświęcony szeroko pojętej magii i ezoteryce.

Miesięcznik skierowany jest przede wszystkim do kobiet, które interesują się wróżbami, horoskopami oraz interpretacją snów i ziołolecznictwem.

W czasopiśmie oprócz 11 historii z kategorii „true stories” tematycznie nawiązujących do charakteru publikacji wydawca postawił na bardzo rozbudowany horoskop miesięczny – najszersze, comiesięczne tego typu opracowanie dostępne obecnie na polskim rynku. Phoenix Press współpracuje z profesjonalnym zespołem astrologów od ponad 12 lat przy innych projektach – półroczniku „Wielki Horoskop” wydawanym pod marką „Z życia wzięte”, ale przede wszystkim – portalu astrologicznym www.astro.pl – jednym z najstarszych portali astrologicznych w Polsce.

W „Magicznych Historiach” znalazły się ponadto materiały serwisowe, m.in.: strony o numerologii, cykl „Ze starego sennika”, „czarodziejski zielnik”, dział poświęcony niezwykłym kobietom oraz temu jak ezoteryzm i siły natury wpływają na ciało i duszę.

Magazyn liczy 68 stron, ukazuje się w cenie 2,99 zł i w nakładzie 107 tys. egzemplarzy.

(na podstawie informacji Phoenix Press)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.