Czerwcowy „Świat Motocykli” już w sprzedaży

W najnowszym, czerwcowym wydaniu „Świata Motocykli”, które ukazało się  w czwartek, 11 maja br., czytelnicy znajdą specjalny pięciojęzykowy „Obrazkowy słownik motocyklisty”.

Dodatek został podzielony na części odnoszące się do poszczególnych części motocykla, m.in. kokpitu, głowicy, sprzęgła, skrzyni biegów czy układu chłodzenia, które zostały przedstawione w formie obrazków. W każdym dziale znajdują się słówka opisujące konkretne elementy w pięciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Dla ułatwienia słówka w poszczególnych językach zostały zaznaczone różnymi kolorami.

W poprzednich numerach „Świata Motocykli” ukazały się dodatki: „Motocykle używane”, w którym znalazło się 19 najpopularniejszych modeli motocykli używanych z dokładnymi opisami oraz „Polska na motocyklu – 22 trasy” z propozycjami wyjątkowych trasa motocyklowych po Polsce.

W czerwcowym wydaniu „Świata Motocykli” czytelnicy znajdą ponadto premiery Triumpha Bobbera i Kawasaki Ninja 650, prezentację Yamahy YZF-R6, relację z podróży Harleyem przez Południowy Zachód Stanów Zjednoczonych oraz wywiad z Tomaszem Gollobem.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.