Czerwcowe „Logo” z prezentem

1 Cze 2015 | opublikował | Kategoria: Najnowsze, Prasa konsumencka

logo 6 2015

Okładkowa sesja aktora Antoniego Pawlickiego, propozycje e-czytników, sposoby na szybkie dania oraz przykłady aplikacji, na których można zarobić – to wszystko znajdzie się w najnowszym, czerwcowym wydaniu miesięcznika „Logo”, które jest już w sprzedaży. Cena 9,99 zł.

W wydaniu znalazły się także przykłady miejsc na weekendowe wypady, trening kolarstwa górskiego z Mają Włoszczowską wraz z przykładowymi modelami rowerów górskich, obszerny przewodnik po Szwecji, nauka wakeboardingu oraz najlepsze miejsca do pływania na kitesurfingu, propozycje pianek do pływania oraz okularów sportowych, a także ultrabooków.

Antoni Pawlicki wspomina swoją podróż do Indii i Nepalu, Tomasz Pasieczny opowiada o pracy w Arsenalu Londyn, a Maciej Orłoś zdradza swoje sekrety na powstrzymanie tremy.

Dzięki aplikacji Viuu czytelnicy papierowego wydania „Logo” mogą obejrzeć dodatkowe materiały wideo dostępne także w wersji cyfrowej magazynu na iPady, iPhone’y oraz tablety i smartfony z systemem Android. W czerwcowym numerze są to m.in. pokaz sztuczek na kolarzówkach z Mają Włoszczowską oraz szalone wariacje na wakeboardzie.

W prezencie dla czytelników w czerwcowym numerze „Logo” znalazła się zniżkowa karta OpenCard, którą można wykorzystać w 850 restauracjach w całej Polsce.

Źródło: Agora

Tagi:

Dodaj komentarz