„Auto Świat” z dodatkiem o używanych samochodach

Dziś (15 czerwca) w sprzedaży ukazał się najnowszy numer tygodnika „Auto Świat” z dodatkiem o najciekawszych i niezawodnych samochodach używanych, które sprawdzą się w podróżach całą rodziną. Redakcja przedstawia specjalnie wybrane auta, w przedziale cenowym od 10 do 50 tys. zł, z różnych segmentów rynku. Wydanie będzie dostępne w sprzedaży przez dwa tygodnie.

– Przy wyborze samochodów do zestawienia zwracaliśmy uwagę na trwałość i niezawodność, a także spalanie czy przestronność, czyli najważniejsze atrybuty dla kupujących i podróżujących. W zestawieniu nie zabraknie też, na przykład, kabrioletów – mówi Stanisław Sewastianowicz, redaktor naczelny tygodnika „Auto Świat”.

Od początku czerwca br. redakcja „Auto Świata” publikuje dodatki z poradami, pod hasłem #jedziemynawakacje, dla tych, którzy będą odpoczywać w kraju. W kolejnym wydaniu, które na rynku ukaże się 29 czerwca, czytelnicy będą mogli zapoznać się z przewodnikiem po najpiękniejszych trasach samochodowych w Polsce. W numerze znajdą się mapy tras oraz opisy atrakcji, które warto zwiedzić podczas pobytu w danej okolicy. Trasy rozmieszczone są w różnych częściach Polski, od malowniczej drogi przez bagna biebrzańskie, po drogę 100 zakrętów na Dolnym Śląsku.

Nowy numer „Auto Świata”, o łącznej objętości 84 stron, z dodatkiem o samochodach używanych dostępny jest w punktach sprzedaży w cenie 4,99 zł.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.