Album „Faktu” o Smoleńsku

W sobotę 26 marca na rynku ukaże się nowy tytuł z serii „FAKT Album”. W książce „Cała prawda o Smoleńsku. Rekonstrukcja zdarzeń” dziennikarze „Faktu”, Piotr Bugajski i Jerzy Kubrak, minuta po minucie odtwarzają wydarzenia tragicznego dnia 10 kwietnia 2010 roku.

Książka zawiera nieznane fakty, nigdy niepublikowane zdjęcia, wzruszające historie pasażerów Tupolewa i ich rodzin oraz rysunki i schematy, obrazujące, jak doszło do katastrofy. Autorzy, na podstawie wszystkich dostępnych dokumentów i relacji, ze szczegółami opisują, co działo się przed katastrofą i tuż po niej.

Książka opowiada także o trudnych momentach, gdy rodziny ofiar identyfikowały w Moskwie swoich bliskich. Obszernie opisuje również okoliczności, w jakich zapadła decyzja o pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu. Dodatkowym atutem publikacji są fotografie, które zajmują niemal połowę jej objętości.

„Cała prawda o Smoleńsku” została wydrukowana na wysokiej jakości papierze, ma 148 stron i dodatkowo rozkładaną wkładkę ze schematami, obrazującymi moment katastrofy. Książka będzie dostępna w punktach dystrybucji prasy, w tym salonikach prasowych Kolportera, oraz wybranych księgarniach w cenie 16 zł.

Źródło:  Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.