„Transformers Prime” – nowy magazyn Egmontu

Najnowsza propozycja dla chłopców – „Transformers Prime” w portfolio pism Egmontu już od 8 marca br. na rynku. Magazyn skierowany jest do czytelników w wieku 6-10 lat, którzy lubią zabawę z robotami zwanymi Transformers Prime.

Pismo wprowadza młodych czytelników do świata przygód bohaterów znanych już dzieciom z serialu emitowanego obecnie w telewizji. Różnorodność materiałów zaciekawi niejednego chłopca.

Interesująco zapowiadają się na łamach czasopisma spotkania z przedstawicielami zarówno frakcji Dobra – Autobotami, jak i Zła, czyli Deseptikonami. Komiksowe opowieści pozwolą śledzić obie siły w starciu o Ziemię. Wśród głównych postaci będą m.in. Optimus Prime, Bumblebee, Megatron, a także pomagający im ludzie Jackson „Jack” Darby, Rafael „Raf” Esquivel oraz Miko Nakadai. W magazynie znajdą się również dwa plakaty, liczne konkursy, quizy oraz zagadki. Będą także charakterystyki poszczególnych postaci, a od 3 numeru ruszy Transformers Fan Club.

W każdym numerze dla młodych entuzjastów robotów znajdzie się prezent. Wśród zabawek będą m.in. strzelacze, wyrzutnie, naklejki. W pierwszym wydaniu będą to album do kolekcjonowania naklejek oraz strzelacz.

Na rynku magazyn będzie dostępny od 8 marca, a cena egzemplarza wraz z prezentami wyniesie 7,99 zł. Pismo ukaże się w nakładzie 50 000 egzemplarzy.

(na podstawie informacji Egmont Polska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.