„TopGear” dodatkiem „Forza Italia”

W środę 7 marca polska edycja magazynu „TopGear”, wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska, ukazała się wraz z 52-stronnicowym
dodatkiem specjalnym „Forza Italia”. Ponadto, wydanie oferuje czytelnikom możliwość oglądania dodatkowych materiałów wideo w technologii rozszerzonej rzeczywistości.

W dołączonym do magazynu dodatku „Forza Italia” opisane zostały 164 najwspanialsze włoskie samochody, uznane przez „Top Gear” za auta
wszech czasów. Na pięćdziesięciu dwóch stronach dodatku redakcja magazynu prezentuje samochody, które wzbudzają największe emocje wśród fanów motoryzacji, m.in. Ferrari 250 Testa Rossa, Alfa Romeo Spider „Duetto”, Lancia Stratos i Maserati 250F.

Wydanie z dodatkiem ukazało się w niezmienionej cenie 6,90 zł.

Najnowszy „TopGear” oferuje także dodatkowe materiały wideo, przygotowane w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Od wydania 3/2012 „TopGear”, jako pierwszy tytuł w Polsce, nawiązał współpracę ze światowym liderem w zakresie rozszerzonej rzeczywistości – platformą Aurasma. Czytelnicy, którzy pobiorą darmową aplikację na swój smartfon, otrzymają dostęp do filmów związanych z danym tekstem. Będą je mogli oglądać, zbliżając kamerę w urządzeniu do strony czasopisma z wybranym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Komentarz do “„TopGear” dodatkiem „Forza Italia””