„To robić!” – nowy tygodnik opinii

„Super Express”  16 sierpnia 2011 r. wprowadził nowy tygodnik opinii pt. „To robić!”. Ośmiostronicowy magazyn będzie dołączany do wydania głównego gazety. Zachowa ten sam format co dziennik, znacznie odróżni się jednak od niego formą graficzną i treścią.

Redaktorem naczelnym ,,To robić!” jest Sławomir Jastrzębowski – obecny  redaktor naczelny „Super Expressu”, a redaktorem prowadzącym Wiktor Świetlik – stały felietonista dziennika i publicysta kilku innych tytułów prasowych, dziennikarz polityczny, recenzent.. Zajmuje się dziennikarstwem politycznym, ale także recenzuje książki historyczne, filmy, pisuje teksty podróżnicze.

Głównym przesłaniem nowego tygodnika będzie budowanie dumy narodowej, poczucia patriotyzmu, przywiązania do Państwa i do polskości. W nowej formule będą się mieściły zarówno tematy szczegółowe, związane z modernizacją, dotyczące na przykład budowy autostrad, atomistyki czy reformy zdrowia, jak również te związane z przemianami społecznymi – budowa społeczeństwa obywatelskiego, wspólnoty narodowej oraz korzyści płynących z funkcjonowania sprawnego i silnego państwa. Na łamach nowego magazynu głos będą zabierały autorytety ze świata polityki, socjologii i prawa.

Źródło: Se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.