„Tele Tydzień” w większej objętości

Od września „Tele Tydzień” na stałe zwiększa objętość o 8 stron ( do 108 stron), zmienia papier na lepszy oraz wprowadza wiele nowości redakcyjnych. Pierwsze wrześniowe wydanie „Tele Tygodnia” z 6 września ukazało się wyjątkowo w jeszcze większej objętości (łącznie 116 stron).

Dotychczasowa cena tygodnika (1,90zł) pozostaje bez zmian.

W Tele Tygodniu znajdzie się teraz więcej programów stacji telewizyjnych, informacji z życia gwiazd, ekskluzywnych materiałów z planów filmowych i serialowych oraz praktycznych porad. W części magazynowej pojawi się m.in. „Kronika Kryminalna” oraz „Zwierzenia bez tabu”.

„Tele Tydzień” zamieszczać będzie również więcej materiałów wspomnieniowych z życia telewizji i jej gwiazd „Legendy Ekranu”, „Co u Pani/Pana słychać?”).

Współpracę z „Tele Tygodniem”, obok piszących już Beaty Tyszkiewicz i Doroty Zawadzkiej, rozpoczną także: Ilona Łepkowska, Maria Szablowska i Andrzej Mleczko.

Na łamy powracają felietony Lidii Stanisławskiej i rysunki Juliana Bohdanowicza. Nowości muzyczne polecać będzie czytelnikom dyrektor muzyczny RMF FM, Adam Czerwiński.

Źródło: Wydawnictwo Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.