„Tele Program” po liftingu

Od piątku, 10 grudnia 2010 r. czytelnicy dzienników Grupy Media Regionalne wraz z gazetą będą otrzymywać nowocześniejszy i bogatszy „Tele Program”. Wyjątek stanowi „Echo Dnia”, które nowy dodatek telewizyjny dołączy do gazety po raz pierwszy w piątek, 17 grudnia 2011 r.

Nowy „Tele Program” nadal będzie się ukazywał w piątki, ale stanie się nowocześniejszy, bogatszy i bardziej przyjazny czytelnikom. Zwiększy się jego objętość i zmieni sposób redagowania. Czytelnicy dostaną bardziej przejrzysty układ programów i większą ich liczbę, więcej opisów filmów i seriali, ciekawe artykuły na temat najchętniej oglądanych wydarzeń telewizyjnych, zapowiedzi premier, relacje z wizyt na planach filmowych, sensacje ze świata gwiazd, chwile na relaks z długopisem w ręku oraz emocje konkursowe. Zmieniona została też szata graficzna na bardziej atrakcyjną, nowoczesną, zwiększającą funkcjonalność dodatku.

Dzienniki, które wprowadzą nowy dodatek telewizyjny to: „Gazeta Pomorska”, „Gazeta Współczesna”, „Gazeta Lubuska”, „ Gazeta Codzienna Nowiny „, „Kurier Poranny”, „Dziennik Wschodni”, „Echo Dnia”, „Głos Dziennik Pomorza” oraz „Nowa Trybuna Opolska”.

Źródło: Media Regionalne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.