„Przegląd Sportowy” ze „Skarbem Kibica”

Dwa najbliższe numery „Przeglądu Sportowego” ukażą się ze specjalnymi dodatkami. W piątek 29 lipca do gazety został dodany piłkarski  „Skarb Kibica” poświęcony rozgrywkom Ekstraklasy w najbliższym sezonie, a w sobotę na rynek trafi „Skarb Kibica” dotyczący wyścigu Tour de Pologne.

Piątkowy „Skarb Kibica”, dodawany także do regionalnego dziennika „Sport”, poruszy temat polskich rozgrywek ligowych w nadchodzącej rundzie jesiennej. W numerze pojawią się informacje o składach drużyn, transferach piłkarzy i taktyce ligowych zespołów. Czytelnicy dowiedzą się też więcej o piłkarskich stadionach i cenach biletów. W wydaniu znajdą się również aktualne zdjęcia wszystkich zespołów, statystyki rozgrywek oraz dokładny terminarz spotkań w nowym sezonie.

Z kolei sobotni dodatek do Przeglądu Sportowego – „Skarb Kibica 68. Tour de Pologne” – będzie w całości poświęcony wieloetapowemu kolarskiemu Wyścigowi Dookoła Polski. Czytelnicy znajdą w wydaniu informacje o składach drużyn startujących w wyścigu, mapki i zapowiedzi poszczególnych etapów, wywiady z kolarzami reprezentacji Polski oraz sylwetki największych gwiazd poszczególnych ekip. Ponadto w dodatku pojawią się statystyki i ciekawostki dotyczące Tour de Pologne.

„Skarb Kibica Liga Polska. Część 1 – Ekstraklasa – Jesień 2011/2012” ukazał się w objętości 148 stron, a cena „Przeglądu Sportowego” i „Sportu” z piątkowym dodatkiem wynosi 4,90 zł. Redaktorem prowadzącym piłkarskiego „Skarbu Kibica” jest Roman Brzozowski. Sobotni „Skarb Kibica 68. Tour de Pologne” liczyć będzie 48 stron, a cena „Przeglądu Sportowego” z dodatkiem wyniesie 2,90 zł. Redaktorem prowadzącym wydania jest Jarosław Gniadek.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.