„Opowieści z Narnii” jako gry – z „Gazetą”

We wtorek i w środę, 8 i 9 lutego z „Gazetą Wyborczą” ukażą się gry komputerowe z cyklu „Opowieści z Narnii” na płytach DVD-ROM.

Jako pierwsza – we wtorek, 8 lutego ukazała się gra „Opowieści z Narnii. Książę Kaspian”. Przedstawiona w niej historia dzieje się rok po niesamowitych wydarzeniach z „Lwa, czarownicy i starej szafy” – Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja znów znajdują się w tej odległej, cudownej krainie, odkrywając, że minęło w niej ponad 1300 lat. Podczas ich nieobecności Złota Era dobiegła końca, zaś Narnia została podbita przez Telimarów i złego króla Miraza. Czworo dzieci spotyka prawowitego następcę tronu, młodego księcia Kaspiana, który musi ukrywać się przed złowrogim władcą. Zadaniem gracza jest pomóc księciu Kaspianowi wrócić na tron.

W środę, 9 lutego z „Gazetą” będzie dostępna druga płyta z grą „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa”, która przenosi użytkowników w niezwykły świat Narnii. Wcielając się w Łucję, Zuzannę, Edmunda lub Piotra, gracz może przeżyć wyjątkowe przygody po drugiej stronie zaczarowanej szafy – poznać Narnię i jej mieszkańców, odnaleźć lwa Aslana i pomóc mu pokonać Białą Czarownicę.

Cena „Gazety Wyborczej” i każdej płyty DVD-ROM z grą – 14,99 zł. Dziennik dostępny jest m.in. w salonikach prasowych Kolportera.

Źródło: Agora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.