„Nowa Fantastyka” i książka gratis

25 sierpnia br. na rynku pojawił się wrześniowy numer miesięcznika „Nowa Fantastyka”. Jest to numer wyjątkowy, ponieważ do całego nakładu jest gratisowo dodawana książka, która zwyciężyła w konkursie literackim organizowanym przez redakcję. Jest to powieść fantasty „Rezydent wieży” Andrzeja Tuchorskiego.

W numerze ponadto:

Specjalnie dla „Nowej Fantastyki” – Jason Momoa, czyli aktor, który zaczynał biegając w zwolnionym tempie po plażach „Słonecznego Patrolu”, następnie wcielił się w rolę Khala Drogo, a obecnie możemy go podziwiać na ekranach kin jako (a imię jego śmierć i pożoga) Conana, w 3D!

„Dziedzictwo Conana” – artykuł Bartosza Czartoryskiego o postaci Conana w kulturze, sztuce, filmie, książce i innych mediach „pop”.

„Fantastyczny sezon serialowy 2011-2012” – czego się spodziewać, co oglądać (a czego w żadnym wypadku!), zebrał Jerzy Rzymowski.

Ponadto rozmowa z Tomem Holtem oraz tradycyjnie felieton Jakuba Ćwieka, Łukasza Orbitowskiego, Petera Wattsa, opowiadania polskie i zagraniczne, recenzje książek, komiksów i filmów.

Na deser 4 konkursy dla czytelników! Do wygrania: „Dotyk ciemności”, „Legendy Świata Wynurzonego T. III”, „Lot Nocnych Jastrzębi” oraz „Teoria diabła”.

Cena „Nowej Fantastyki” wraz z książką – 10,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.