„NG Traveler” w większej objętości

Do sprzedaży trafił listopadowy „National Geografic Traveler”. Na łamach wydania opublikowane zostały artykuły czytelników, którzy zwyciężyli w konkursie „Zostań reporterem Travelera”. Numer zawiera ponadto specjalny 24-stronicowy dodatek shoppingowy. Wydanie ma zwiększoną objętość – 148 stron i niezmienioną cenę 9,99 zł.

Na łamach listopadowego „Travelera” redakcja prezentuje artykuły przygotowane przez dziesięciu czytelników. Zostali oni wyłonieni w konkursie „Zostań reporterem Travelera” ogłoszonym na początku br. W ramach konkursu czytelnicy mogli nadsyłać materiały i zdjęcia w siedmiu kategoriach: Podróż życia, Polska jest najfajniejsza, Miasto w 48 godzin, Raport specjalny, Świat na patelni, Fotoreportaż –  specjalna kategoria. Do redakcji nadesłano blisko 900 prac. Poza publikacją na łamach miesięcznika zwycięzcy konkursu otrzymali honorarium w wysokości 1000 zł oraz nagrody rzeczowe.

Ponadto numer ten został wzbogacony o 24-stronicowy dodatek, w którym zaprezentowane zostały trendy na nadchodzący sezon jesienno – zimowy. Znalazło się w nim 111 nowości outdorowych – odzież, sprzęt górski, gadżety.

Źródło: G+J Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.