„Naj Magazyn” z płytą DVD i dodatkami

Wrześniowe wydanie „Naj Magazynu” ukazało się w mniejszym, wakacyjnym formacie i z dodatkami. Wydawca i tym razem, podobnie jak w sierpniu, dołączył płytę DVD z filmem.

Komedia „Słodka zemsta” przedstawia historię pewnego małżeństwa, w którym żona dowiaduje się, że mąż ma kochankę. Nie wyrzuca go z domu, wręcz przeciwnie – robi wszystko, żeby go zatrzymać.

Ponadto, do standardowego formatu (200 x 255 mm) dołączone będą różnego rodzaju książki, aby każda z czytelniczek mogła wybrać coś dla siebie.

Egzemplarz magazynu z płytą kosztuje 11,99 zł, a nakład tej mutacji wynosić będzie 45 000 egzemplarzy. Nakład egzemplarza magazynu z książką to 18 000 egzemplarzy i będzie dostępny w cenie 7,99 zł. Na rynku pojawi się także Naj Magazyn w mniejszym formacie, w mutacji pustej, w cenie 1,70 zł, a w formacie standardowym, w mutacji pustej w cenie 2,90 zł. Łączny planowany nakład całego wydania to 313 000 egzemplarzy.

Dodatkowo w dniu 25 sierpnia br. na rynku ukaże się numer specjalny „Naj Magazynu – Rozrywka” (format 148 x 210 mm). To pierwsze wydanie z serii, z krzyżówkami, Jolkami, łamigłówkami, rebusami itp. Kolejne numery będą ukazywały się zawsze pod koniec miesiąca. Nakład tego wydania to 40 000 egzemplarzy, cena egzemplarzowa – 3,30 zł. Numer liczy 68 stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.