„Mamma mia!” i przeboje ABBY z „Wyborczą”

Dla fanów zespołu ABBA oraz wszystkich, którzy przygotowują się do sylwestrowej nocy „Gazeta Wyborcza” przygotowała album z największymi przebojami grupy w wykonaniu The Real ABBA Gold . Z „Gazetą” ukaże się też film „Mamma mia!” na DVD – broadwayowski musical z 27 piosenkami ABBY, który został przeniesiony na duży ekran.

„Mamma mia!” to film, w którym każda piosenka to przebój, a każdy aktor to wspaniała gwiazda. DVD z musicalem, w którym wystąpili m.in. Meryl Streep, Pierce Brosnan i Colin Firth, będzie można kupić we wtorek, 27 grudnia br. z „Gazetą Wyborczą”. Film opowiada historię Sophie (Amanda Seyfried), która niedługo ma wyjść za mąż. Jednak zanim nadejdzie ten najważniejszy dzień w jej życiu, dziewczyna postanawia odnaleźć swojego ojca. Jest tylko jeden problem… nie ma pojęcia kto nim jest. Kiedy wpada jej w ręce pamiętnik jej matki, Donny (Meryl Streep), dziewczyna odkrywa, że jej ojcem może być jeden z trzech jej byłych kochanków. Wiedząc, że matka nie będzie z tego zadowolona, w tajemnicy przed nią Sophie zaprasza wszystkich trzech mężczyzn na swój ślub. Usiłuje utrzymać ich przyjazd w tajemnicy, ale wkrótce cała sprawa wychodzi na jaw i zaczyna się zabawa.

Cena „Gazety Wyborczej” i płyty DVD z filmem to 9,99 zł.

W środę i czwartek, 28 i 29 grudnia br. z „Gazetą Wyborczą” dostępne będą płyty CD składające się na album „The Real ABBA Gold”. To świetna muzyka do tańca, idealna na sylwestrową i karnawałową zabawę.

Na krążkach znalazły się najpopularniejsze utwory legendarnego szwedzkiego zespołu w wykonaniu The Real ABBA Gold. To m.in. „Waterloo”, „Dancing Queen”, „Take A Chance On Me”, „Gimme, Gimme, Gimme” oraz „Knowing me, knowing you”.

Cena „Gazety Wyborczej” i każdej z płyt CD – 9,99 zł.

 Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.